• Vítame Vás na stránke špecializovanej turisticko-športovej predajne v Banskej Bystrici.

  • Vítame Vás na stránke špecializovanej turisticko-športovej predajne v Banskej Bystrici.

Sortiment

Najmodernejšia technológia obuvi, pohodlie, výkon a dlhá životnosť. Aj to je značka ASOLO. Špeciálne modely topánok pre mužov, ženy a deti vhodné aj do najnáročnejšieho terénu. Príďte a otestujte komfort a kvalitu tejto svetoznámej talianskej značky Asolo, ktorá naozaj vie, čo vaše nohy potrebujú.

Bridgedale je jedným z najlepších výrobcov funkčných ponožiek na svete. Bridgedale sú ponožky pre treking a turistiku, expedície a horolezectvo, beh, lyžovanie no aj pre bežné nosenie.V Bridgedale sú navrhované a vyrábané tie najpohodlnejšie ponožky, ktoré sa dajú kúpiť. Používajú sa najnovšie pletacie stroje, najpokročilejšie strihy a technológie pletenia. S využitím unikátnej technológie „Fusion Technology“ (priama kombinácia prírodného a funkčného vlákna) Vám zabezpečíme, že ponožky Bridgedale budú tými najpohodlnejšími, ktoré ste kedy nosili.

Vyrazte na hory s CARE PLUS. Výrobca, ktorý Vám ponúka cestovateľské potreby ako sú krémy, repelenty s látkou Deet, dezinfekcie vody, lekárničky prvej pomoci a mnoho iného

Kanadská značka Coghlan´s z Winnipegu dodáva už dlhé roky na trh doplnky pre turistov. Praktické drobnosti do prírody veľakrát zachránia nepríjemnú situáciu ako zranenie, dážď, otravný hmyz roztrhuté nohavice a podobne.

Poslaním značky Columbia je poskytnúť dizajnové a autentické outdoorové produkty vysokej kvality pre aktívnych ľudí každej vekovej kategórie. Táto rodinná firma bola založená v roku 1938 pod názvom Columbia Hat Company a pôvodne sa zameriavala na výrobu klobúkov a rybárskych vest. Postupne sa začala orientovať na výrobu širokej škály outdoorového oblečenia a obuvi.

Špecialista pre outdoor a turistiku, ktorý Vám ponúka veľký výber stanov, spacákov a kvalitného funkčného oblečenia aj do extrémnych podmienok. Ale taktiež kvalitné a spoľahlivé doplnky, ktoré každému uľahčia pobyt v prírode.

Firma Keen je aktívna, cinorodá spolocnost tvorená ludmi ako ste práve vy … tvorivými, milujúcimi zdržiavat sa v prírode a tými, ktorých zaujíma svet, v ktorom žijú. Keen verí, že outdoor je akékolvek miesto bezo stropu a preto vytvára nové inovatívne produkty, ktoré vám umožnia užívat si pobyt v prírode, ci už je to kdekolvek.

Česka značka LOAP Vám ponúka bežné aj funkčné oblečenie pre všetky vekové kategórie. Príručné tašky, školské ruksaky, outdoorové a cyklo vaky. Táto značka Vám ponúka vynikajúcu kvalitu za rozumnú cenu.

Buff je svetoznáma značka multifunkčných šatiek zo Španielska. Od roku 1992 začala prenikať na španielský trh a od roku 1995 do ďalších európskych krajín. Aktuálne sú produkty značky Buff distribuované vo viac ako 40 krajinách sveta a získavajú si stále nových priaznivcom vďaka svojím prednostiam.

„Naša obuv Meindl pravidelne zaujíma popredné miesta pri mnohých testoch po celom svete. Ide napríklad o titul European Outdoor Award 1996 udelený medzinárodnou odbornou tlačou modelu Island, alebo o ocenenie britským časopisom Trail Magazin z roku 1999 pre modely Mt. Crack a Burma. Jeden z najnovších modelov v ponuke, Air Revolution®, bol ocenený cenou „ISPO Outdoor Award 2000″ za 33%-né zníženie váhy bez vplyvu na funkciu topánok. Všetky technologické novinky a patentované zlepšenia radia firmu Meindl k svetovej špičke z hľadiska inovácií a kvality.“

NORDBLANC s každou novou sezónou postupuje vpred v oblasti technológie a stále rozširuje sortiment o nové produkty pre zákazníkov všetkých vekových kategórií. Nezanedbateľnou súčasťou kolekcie je široký výber funkčného prádla. NORDBLANC ako dizajnovo výrazná značka postupne získava obľubu u každého, kto miluje prírodu, farebnú rozmanitosť a vníma spätosť s prírodou ako priestor na vyjadrenie pocitov, myšlienok, a hľadá verného spoločníka na svoje cesty.

Petzl je Francúzka renomovaná značka vyrábajúca výstroj pre horské športy.

Ponožky značky SherpaX sú vysoko kvalitné technické thermo ponožky vyrábané v ČR.

TRAVELLUNCH je výživná strava obsahujúca všetky dôležité látky pre tvoje telo! Pri všetkých aktivitách využite výborne chutiace jedlo TRAVELLUNCH. Super ľahké balenie, dehydrované jedlo bez konzervantov, krátky čas prípravy, úspora miesta, široká ponuka jedál a veľký výber pre vegetariánov, ponuka bezlepkových jedál a jedál bez laktózy. Toto všetko má pre Vás TRAVELLUNCH.

Trekmates® je popredný anglický výrobca outdoorového vybavenia. Spoločnosť vznikla v Nothingham roku 1997 a dnes je významným svetovým producentom zameraným na outdoorový tovar.
Trekmates® sú dnes hrdým hlavným sponzorom BAIML (British Association of International Mountain Leaders – Britskej asociácie medzinárodných horských vodcov).

Počiatky lezeckého vybavenia vyrábaného pod značkou OCÚN sa datujú ku koncu roku 1998. V tej dobe si tím vývojárov okolo lezeckých topánok ROCK PILLARS uvedomil, že k lezeckým topánkam patrí aj lezecké vybavenie. Vzniklo tak logo „Červeného kvetu“ OCÚN (colchicum autumnale = ocún jesenný), ktoré dalo tvár novému vznikajúcemu lezeckému vybaveniu. Títo ľudia vedení nadšeným inovátorom a lezcom Pavlom Hendrychom sa potom pustili do práce a začali tak vznikať prvé lezecké úväzky, bouldermatky, expreskové slučky a ďalšie vybavenie, ktoré si rýchlo získalo vďaka svojej kvalite, funkčnosti a designovej čistote popularitu medzi širokou lezeckou verejnosťou.

BOLL je česká značka, pod ktorou sa vyrába rozsiahly sortiment batohov, spacákov a doplnkov na šport a trávenie voľného času.

Velký boom zaznamenalo Ferrino s příchodem nového životního stylu „na cestě“ v 60.letech, kdy se stany staly symbolem nezávislosti mladých lidí.
Spolupráce se světoznámým horolezcem Reinholdem Messnerem přinesla první kopulovitou konstrukci stanu a mnoho impulzů v evoluci outdoorového vybavení. Nasměrovala tak Ferrino na cestu prestižního výrobce vybavení do hor.
Během let se výrobky Ferrino staly součástí nehynoucí touhy člověka překonat nemožné a objevit neobjevené.
Dnes Ferrino nabízí kompletní sortiment vybavení do přírody od oblečení, přes batohy, spacáky až po všemožné doplňky pro horolezce, trekaře, vodáky a všechny ty, kteří jsou rádi venku.

Značka True Utility – to sú vysoko kvalitné doplnky vyrobené špičkovými technológiami. Multifunkčné nástroje, LED svietidlá, užitočné kľúčenky či vetru odolné zapalovače sú ideálnymi darčekmi pre pravých mužov! Všetky produkty značky True Utility sú dodávané v praktickom darčekovom balení.

FIZAN je tradičný taliansky výrobca palíc pre treking, nordic walking a lyžovanie. Ponúka tiež najľahšie trekové palice na svete.
História siaha až do roku 1957, kedy Domenico Fincati, ako prvý na svete, vyrobil prvých šesť párov lyžiarskych palíc s použitím hliníka. V tej dobe išlo o revolučnú techniku, ktorá ale vydržala až do dnešných čias. Aj po 60 rokoch je pán Domenico stále členom managementu spoločnosti, ktorá je jedným zo svetovo najznámejších výrobcov lyžiarskych a trekových palíc.

Firma vyrábajúca výrobky HEY má tradíciu od roku 1906, kedy sa začala zaoberať výrobou ošetrovacích prípravkov pre kožiarsky priemysel a jazdectvo. V roku1985 začala vlastný vývoj impregnačných prípravkov. Postupne sa ponuka rozšírila o antibakteriálne pracie prípravky, prípravky na pranie jemných flísových vlákien až po impregnačné prípravky membránových búnd.

Firma RUTEX bola založená v roku 1991 ako šijacia dielňa voľnočasového oblečenia. Rozsiahla produkcia, vlastná výroba pletenín spolu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti textilu, boli základnými piliermi v rozvoji a v boji s konkurenciou na textilnom trhu. Dnes je RUTEX vysoko stabilná textilná firma s výrobou voľnočasovej módy, výrobkov pre fitness a tiež termobielizne, ktorá je zastúpená pod značkou Termovel na slovenskom, českom a zahraničnom trhu. Medzi naše úspechy môžeme zaradiť nielen maloobchodnú sieť predajní, v ktorých máme zastúpenie, ale aj obliekanie profesionálov ako sú športovci, záchranári, horolezci, polícia a armáda SR a ČR.

V roku 1972 priniesli na trh prvú polstrovanú tašku s mäkkej peny na fotoaparát. O päť rokov neskôr prišli s pvrým dĺžkovo nastaviteľným chrbtovým systémom. O rok neskôr testuje Jeff Lowe v Karakorame nové dizajny oblečenia – Lowe Alpine tak neskôr začne aj s produkciou oblečenia.
Lowe Alpine patrí medzi priekopníkov v používaní plastových praciek. V roku 1981 bola prvý krát použitá plastová pracka na outdoorové využívanie.

THINK PINK je talianska značka, pod ktorou sa vyrába kvalitné športové oblečenie. Vyniká špičkovou kvalitou za prijateľnú cenu, v ponuke sú modelové rady pre aktívny odpočinok, ale aj pre každodenné nosenie v každom ročnom období.

Společnost ALB FORMING sro(Ltd) byla založena v r. 1992 a je společností bez cizího kapitálu.
1.1. 1993 koupila od státu továrnu na výrobu nádobí.  Zabývá se výrobou nádobí a technických výlisků. Více jak 60 % produkce je exportováno do všech částí světa.
Společnost vyrábí a dodává výrobky pod vlastním jménem, ale také vyvíjí a vyrábí výrobky pro velké zahraniční firmy.

Virginia je značka kvalitnýc kompasov, nožov a doplnkov.

CRAFT je švédska značka špecializujúca sa od roku 1977 na vývoj a výrobu oblečenia pre vytrvalostné športy, kde hrá funkčnosť a komfort zásadnú úlohu pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Vďaka úzkej spolupráci so špičkovými športovcami a neustálemu vývoju nových materiálov a technických riešení je CRAFT tréningovým a pretekárskym oblečením, ktoré prináša skutočné výhody.

MAJO šport
Dolná 37,
Bánska Bystrica,
974 01

t: +421 948 257 996
e: obchod@majosport.sk

O Majosporte

MAJO šport - špecializovaná športová predajňa v Banskej Bystrici, zameraná hlavne na outdoorové oblečenie. Ponúkame našim zákazníkom široký sortiment kvalitných produktov pre letné i zimné športy a turistiku, ktoré v iných obchodoch nájdu len zriedka.
Top